Pakategorizuar

Situata e zjarreve në vend gjatë ditëve të fundit duket tepër problematike. Emergjencat Civile bëjnë me dije së gjatë 24 orëve të fundit në vend kanë rënë 25 vatra zjarri. Ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati i ka kërkuar ndihmë homologut

Si pasojë e një sherri mes disa të rinjsh për 1 karikues telefoni para 3 ditësh në Tiranë, ka mbetur i vrarë 22 vjecari Marvi Mihili. Ditën e sotme autori i ngjarjes Eugen Bitraj dhe 3 personat e tjera të