FSHF/ Vajza e Granit Xhakës kërcen nën ritmin e këngës kuqezi
19/04/2022 Shpërndaje

FSHF/ Vajza e Granit Xhakës kërcen nën ritmin e këngës kuqezi

Granit Xhaka është i lidhur ngushtësisht me flamurin kuqezi. Këtë fakt mesfushori shqiptar i Arsenalit nuk e ka fshehur kurrë, pavarësisht sulmeve të vazhdueshme ndaj tij, kryesisht nga serbët

Graniti ka gjënë gjithmonë krenarë për gjakun shqiptar! Ndjenjat patriotike ai i ka përcjellë edhe tek vajza e tij, e lindur në Angli.

Ylli i Arsenalit ka shpërndarë së fundmi një video emocionuese në “Tik Tok”,, ku shihet vajza e tij e vogël, duke kërcyer dhe kënduar nën ritmet e këngës “Kuq e Zi” të Elvana Gjatës. “Krenar” ishte mbishkrimi i vendosur nga 29-vjeçari, në videon e postuar, e cila ka marrë miliona shikime.

© 2022, Pozitivi. All rights reserved.