FSHF/ Lajm i mirë për tifozët, si mund të blihen biletat në “Air Albania” dhe online
13/04/2022 Shpërndaje

FSHF/ Lajm i mirë për tifozët, si mund të blihen biletat në “Air Albania” dhe online

Ka lajme të mira për të gjithë dashamirësit e sportit. Biletat për shumë ndeshje blihen në “Air Albania” . Kjo praktikë u vu në zbatim edhe në ndeshjen miqësore me Gjeorgjinë, takim që u luajt në “Air Albania” më 29 mars ora 18:00.

Një sportel i ri është hapur te stadiumi “Air Albania” ku iu mundëson të gjithë tifozëve të blejnë biletat për ndeshjet që duan t’i shikojnë nga shkallët e stadiumit, teksa tashmë sporteli te “Selman Stërmasit” nuk do të jetë pika e vetme për të siguruar biletat.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë FSHF në faqen e saj zyrtare.Biletat: www.bileta.fshf.org.

© 2022, Pozitivi. All rights reserved.