6-vjeçarja Abigail Rose Arias, Ă«ndrron tĂ« bĂ«het oficere policie. Arsyeja, pĂ«r t’u hakmarrĂ« ndaj kancerit. Kjo u bĂ« realitet nĂ«

Të menduarit pozitiv në 100 sekonda. Të luftosh negativitetin dhe të vësh në praktikë këto mendime pozitive çdo ditë do

Martesa e hershme është një shkelje e të drejtave të fëmijëve. Edhe pse është e ndaluar nga e drejta ndërkombëtare,

TE TJERA

Një punonjëse e Taco Bell në Nju Jork shkruan mesazhe motivuese, në çdo porosi të klientëve. Kelly Stewart, 27 vjeç,

Pasionet e vërteta

Nëse po e bën diçka sepse po imagjinon çfarë do të mendojnë njerëzit kur të shohin se po e bëni

TE TJERA

Elona Agolli- (FOTO-LAJM) Po mitingje do tĂ« ketĂ« atĂ«herĂ« ? – kĂ«shtu pyeste Anna (mbesa e Driterioit) 10-vjeçare e lemerisur